X
Transporditasu : Palun vali aadress
Riik  
Maakonnad
  
  
Cart Loading

TIENS Vitality geelkapslid (Veikan)

Aitavad väsimus- ja kurnatustunnet vähendada.
PV: 26,10
BV: 26,10
Liitumispaketi ostmise juurde

Külmpressitud nisuiduõli on üks parimaid teadaolevaid E-vitamiini allikaid. Sellest väärt õlist leiame ka beetakaroteeni ja letsitiini. Külmpressitud nisuiduõli on üks TIENS Vitality geelkapslite põhilisi koostiasineid.

KIRJELDUS

Nisuiduõli sisaldab lisaks E-vitamiinile, beetakaroteenile ja letsitiinile muudki kasulikku. Selles on rohkesti vitamiine, mineraale, fütosteroole, fütohormoone ja küllastumata rasvhappeid. Viimaste hulgas on meie toitumises eriti olulised linool- ja linoleenhape, kuna keha neid ise sünteesida ei suuda. Nisuiduõli saadakse külmpressimise teel, et mitte kahjustada selles sisalduvaid aktiivaineid. Kuna nisuiduõli sisaldab rohkesti tugevat antioksüdanti E-vitamiini, on see teiste õlidega võrreldes oksüdeerumisele ja rääsumisele vastupidavam.

Nisuiduõli kasutatakse ka kosmeetikatoodetes. Seda võib otse näonahale (eriti just silmade ümber) ja kätele kanda.

KOOSTIS

TIENS Vitality geelkapslites sisalduv letsitiin on looduslik fosfolipiidide segu. Fosfolipiide leidub kõikides inimkeha rakkudes, eriti aga rakumembraanides, kus nad on osalised paljudes elutähtsates bioloogilistes protsessides. Kõige rohkem letsitiini leidub ajus, maksas, neerudes ja luuüdis, kus see osaleb metabolismis ning närvisüsteemi korrapärases töös, kaitseb maksa ja maoseinu. Kuna letsitiin aitab rasvu veega siduda, osaleb see rasvas lahustuvate vitamiinide assimilatsioonis. Monoküllastumata rasvhapped in polüküllastumata rasvhapped on olulised ka vere kolesteroolitaseme alandamisel ning südamehaiguste ennetamisel. Letsitiinis sisalduv koliin on oluline osaline normaalsetes maksafunktsioonides ning lipiidide korrapärases metabolismis. TIENS Vitality geelkapslid sisaldavad lisaks veel antioksüdanti E-vitamiini ja beetakaroteeni. E-vitamiin kaitseb rakke oksüdatiivse stress ning rakuosades tekkivate oksüdatiivsete kahjustuste eest.

TOME

Taimemeditsiini kohaselt on toidulisandi toimeainetel järgnevad kasulikud omadused: 
- E-vitamiin aitab rakke oksüdatiivse stressi eest kaitsta.

KASUTAMINE

Võta päevas 1–2 kapslit, soovitavalt hommikul ja õhtul.

VASTUNÄIDUSTUSED 

Toidulisand ei ole soovitatav raseduse ja imetamise ajal.