X
Transporditasu : Palun vali aadress
Riik  
Maakonnad
  
  
Cart Loading

TIENS Vision

Aitab nägemist kaitsta, vähendab silmade väsimust, parandab nägemist.
PV: 31,50
BV: 31,50
Liitumispaketi ostmise juurde

Õhusaaste, õhukonditsioneer, sigaretisuits ning stress mõjuvad nägemisele halvasti. Oma mõju on ka teleri vaatamisel, arvuti taga istumisel ning muidugi vanusel. Me saame oma silmi toidulisandite abil aidata – nii on võimalik silmade vananemist ennetada ning silmi rahustada.

KIRJELDUS

Kuniks silmad on terved, ei vaja nad erilist hoolt, kuna suudavad end suurepäraselt ise puhastada, niisutada ja taastada. Silmad võivad aga muutuda punetavaks ja kuivaks või vastupidi – vesiseks. See ei põhjusta üksnes ebamugavust, vaid võib viia ka tõsise silmahaiguse väljakujunemiseni. Lisaks hakkavad pärast 40. eluaastat ilmnema esimesed vananemise märgid. Silmaläätse kõvenemise tõttu väheneb silmade kohandumisvõime, see tähendab võime näha selgelt erinevatel kaugusel asetsevaid objekte. See protsess on paratamatu, kuid seda saab sobivate toimeainete abil edasi lükata. TIENS Vision toidulisand sisaldab vitamiine (E, B2, beeta-karoteen), mineraale (seleen, tsink, vask), tugevaid antioksüdante (goji-marju, mustikat) ning taimeekstrakte (saialill), nii et preparaadil on silmadele mitmekülgne mõju. Kõige olulisemat komponenti, goji-marju, on traditsioonilises Hiina meditsiinis aastatuhandeid kasutatud. Hiinlased usuvad, et see imeline taim pikendab eluiga. Goji-marjal on teada-tuntud noorendavad ning immuunsust tugevdavad omadused ning hea mõju silmadele. Traditsioonilise Hiina meditsiini uskumuste kohaselt on goji-marjadel positiivne mõju ka maksale ja neerudele. Hiina meditsiinis on maks silmadega tihedalt seotud.

KOOSTIS

Toidulisand sisaldab goji-marju, üht tugevaimat antioksüdanti. Lisaks on goji-marjades 18 erinevat aminohapet, C-vitamiini, B-grupi vitamiine, küllastumata rasvhappeid, mikro- ja makroelemente ning flavonoide. Toiteväärtuselt on goji-marjad üheks toitvamaiks viljaks maailmas. Lisaks on goji-marjad looduslikuks zeaksantiini allikaks. Koos luteiini ning tuntud beeta-karoteeniga (provitamiiniga A) liigitatakse zeaksantiin karotenoidide rühma. Karotenoidid on looduslikud rasvlahustuvad taimepigmendid, mida inimorganism saab ainult välistest allikatest. Meie enda organismil puudub võime karotenoide sünteesida. Luteiin ja zeaksantiin annavad paljudele taimedele – puu- ja köögiviljadele ning lilledele – nende oranžikaskollase värvuse. Inimkehas on neil ainetel kaks olulist rolli: need neutraliseerivad vabu radikaale ning toimivad kahjulikku UV-kiirgust imava kollase filtrina. Need ained toimivad looduslike „päikeseprillidena“, kaitstes silma võrkkesta õrna keskosa – maakulat.

TIENS Vision sisaldab ka mustikaekstrakti. Mustikas on tugev antioksüdant ning rahustab silmi. Saialilleekstraktist on kaasaegsed teadusuuringud avastanud mitmeid toimeaineid, mis võivad ennetada kuiva silma sündroomi ning konjunktiviiti.

Preparaat sisaldab ka vaske, seleeni ning vitamiine E ja B1.

TOIME

Preparaadi toimeained:

- parandavad nägemist,

- leevendavad silmade väsimust, aitavad leevendada kuiva silma sündroomi ja konjunktiviidi sümptomeid,

- võivad edasi lükata silmade vananemisprotsessi,

- vähendavad maakula ealise degeneratsiooni, kae ja pigmentoosse retiniidi riski.

MANUSTAMINE

1 tablett kord päevas.

SOOVITUSED

Preparaat on eriti soovitatav inimestele, kes tunnevad ebamugavust pika arvuti taga töötamise, teleri vaatamise või lugemise tõttu.