X
Transporditasu : Palun vali aadress
Riik  
Maakonnad
  
  
Cart Loading

TIENS "Vigor Shot"

Tugev immuunsus
PV: 20,00
BV: 20,00
Liitumispaketi ostmise juurde

TIENS VIGOR SHOT on looduslik toidulisand, mis võib tugevdada sinu immuunsust ning jõudu ja vastupidavust. Toidulisand sisaldab liposoomset C-vitamiini, et toimida võimsa antioksüdandina, toetada immuunsust ning aidata ennetada jääkainete põhjustatud rakukahjustusi.

VIGOR SHOTi peamised koostisained on:

 • hesperidiin,
 • CitriSlim, liposoomne C-vitamiin ning
 • Double Nutri tehnoloogia.

Hesperidiin on toorestest ponkan-mandariinidest saadav bioflavonoid, mis võib potentsiaalselt blokeerida ACE2-retseptoreid, takistades seeläbi viiruste sisenemist organismi ning inimese nakatumist.

Lääne meditsiinis on tsitrusekoort kasutatud köha ravimiseks, viiruste vastu ning põletikuvastastes toonikutes. Sellise toime annavad tsitrusekoorele teatud bioflavonoidid, näiteks nobiletiin, diosmiin ja eriti just hesperidiin.

Hesperidiin on tsitruseliste koores rohkesti leiduv flavonoid, mis toetab immuunvastust, blokeerides põletikke tekitavaid tsütokiine. 
Hiljutised uuringud näitavad, et hesperidiin seob SARS-CoV-2 viiruse põhiretseptoreid ja võib seega olla abiks COVID-19 profülaktikas.

CitriSlim® on kontsentreeritud puuviljasegu, mis sisaldab toorest ponkan-mandariini, punast ja valget greipi, pommut, sidrunit ja õuna.

Ühest pakist saame umbes sama palju C-vitamiini kui umbes 10 värskest sidrunist ning sama palju hesperiidini kui on kolmes ponkan-mandariinis.

Lipo Vit C®  sisaldab 500 mg liposoomikapslis C-vitamiini.

Liposoomitehnoloogia suurendab toiduainete imendumist, kuna kapseldab aktiivained kaitsvasse liposoomikesta.

Liposoomse C-vitamiini imendumine on 133% suurem kui standardsel C-vitamiini lisandil.

Liposoomse C-vitamiini eelised:

 •  suurenenud biosaadavus
 •  toetab südame-veresoonkonda
 •  hea naha tervisele
 •  parandab kollageeni sünteesi
 •  vähendab oksüdatiivset stressi

Double Nutri™ mikroemulsifeeritud õli on läbimurdeline tehnoloogia, mis ühendab täiuslikult bifaasilised toitained ning muudab need hästiimenduvateks osakesteks.

See võimaldab muuta aktiivained liposoomsele mikroniseeritud ja väga hea biosaadavusega kujule.

TIENS VIGOR SHOTi võimalik kasulik toime:

 •  toetab närvisüsteemi normaalseid funktsioone
 •  aitab väsimust ja kurnatust vähendada
 •  suurendab raua imenduvust
 •  toetab kollageeni normaalset sünteesi
 •  soodustab ainevahetust
 •  toetab lihaste taastumist ning vähendab trennijärgset lihasvalu

Netokogus: 375 ml (15 kotikest x 25 ml)

Ponkan-mandariini toored viljad sisaldavad eriti rohkesti tsitrus-bioflavonoide (hesperiidini).C-vitamiin soodustab immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist ja normaalset ainevahetust ning vähendab väsimus- ja kurnatustunnet, aga kaitseb ka rakke oksüdatiivse stressi eest.

Toiteväärtuse ja/või füsioloogilise mõjuga koostisained:

Koostisained

25 ml-s (soovituslik päevane kogus)

% PVK*

CitriSlim® toore ponkan-mandariini ekstrakt

625 mg

-

Liposoomne C-vitamiin

500 mg

625%

*PVK: päevane võrdluskogus

Koostis: CitriSlim® (Citrus reticulata Blanco cv. Ponkan) toore mandariini vilja ekstrakt (vedel); õunamahla (Malus domestica Borkh.) kontsentraat; tapioki trehaloos* jahumanioki (Manihot esculenta Crantz) varremugulast; naatrium-L-askorbaat (vitamiin C); paksendi: akaatsiakummi; punase greibi ja pommu (Citrus grandis (L.) Osbeck / Citrus paradisi Macfad.) mahlakontsentraat; sidrunimahl (Citrus limon (L.) Osbeck); happesuse regulaator: sidrunhape; apelsini lõhna- ja maitseaine; emulgaator: päevalillepulbri letsitiinid; sidruni lõhna- ja maitseaine; säilitusaine: kaaliumsorbaat; magustaja: sukraloos; valge greibi mahla pulber (Citrus paradisi Macfad.).

*trehaloos on glükoosi allikas.

Soovituslik päevane kogus: 1 kotike päevas. Joo otse pakist kohe pärast pakendi avamist või sega veega oma maitse järgi. Mitte ületada päevast soovituslikku kogust. Mitte kasutada toidulisandeid mitmekesise toitumise aseainena. Tervislik elustiil ja tasakaalustatud toitumine on olulised.

Vastunäidustused: ei soovitata rasedatele ja/või imetavatele naistele ning preparaadi koostisainete suhtes allergilistele inimestele.

Säilitamistingimused: hoida pimedas, kuivas ja jahedas, väikelastele kättesaamatus kohas. 

Tootesilt

Tootetutvustus