X
Transporditasu : Palun vali aadress
Riik  
Maakonnad
  
  
Cart Loading

TIENS unetabletid

Taimse preparaadi mis aitavad probleemiga unehäiretega.
PV: 16,80
BV: 16,80
Liitumispaketi ostmise juurde

Füüsilise ja vaimse tervise hoidmiseks peaksime magama vähemalt 8 tundi ööpäevas. Traditsiooniline Hiina meditsiin soovitab 10-tunnist und – õhtul 9st hommikul 7ni. Magamise ajal eemaldab keha toksiine, taastab ajurakke ning nahakude ning toodab vajalikke hormoone. Isegi lühiajaline unetus toob kaasa väsimuse, peavalu, seedehäired, ärrituvuse ja keskendumishäired. Unehäired on enamjaolt tingitud stressist, krooniline stress aga suurendab paljude tõsiste haiguste tekkeriski. Lisaks häirib hilisõhtune teleri vaatamine või Internetis istumine meie sisemist bioloogilist kella.

TIENS on unehäiretega inimestele loonud unetabletid. Ainulaadse koostisega toidulisand aitab närvipinget ja ärevust leevendada, stressiga seotud seedeprobleeme vähendada ning paremini uinuda. Väga olulisena ei tekita toidulisand pikaajalisel kasutamisel sõltuvust.

KOOSTIS

TIENS unetabletid koosnevad taimesegust, mida on rahvameditsiinis aastatuhandeid kasutatud. Koostisainete hulka kuuluvad: California moon, viirpuu, kannatuslill (Passiflora) ning suir.

California moon (Eschscholzia californica) ehk „kuldne moon“ või „California päikesetõus“ on osa paljude kultuuride rahvameditsiinist. See sisaldab rohkesti C- ja E-vitamiini, küllastumata rasvhappeid, magneesiumi ning rauasooli. Taimemeditsiin tunnustab taime köha leevendava, und soodustava ning rahustava vahendina.

Viirpuu (Crataegus L.) on Rosaceae perekonda kuuluv okkaline põõsas. See sisaldab palju olulisi vitamiine, tanniine ning muid väärtuslikke koostisaineid (näiteks saponiine, flavonoide, fütosteroole). Seda taime on loodusmeditsiinis sajandeid kasutatud. Viirpuul arvatakse olevat mitmesuguseid kasulikke toimeid: reguleerib südame talitlust, suurendab koronaararteri verevoolu, rahustab kesknärvisüsteemi, leevendab lihas- ja liigesevalu.

Viirpuud kasutatakse taimemeditsiinis unetuse, kesknärvisüsteemi ülestimulatsiooni ning hüperaktiivsuse raviks.

Kannatuslill (Passiflorae herba) kasvab Lõuna-Ameerika troopikas. See sisaldab laia valikut flavonoide ja alkaloide. Kannatuslillel on kesknärvisüsteemi rahustav mõju, seega toetab taim une füsioloogiat.

Suir on õietolm, mida töölismesilased koguvad ja koos nektari, mee ja süljega pallikesteks pakivad. Suir on rikkalik valkude, mineraalide ja vitamiinide allikas. See toimib antidepressandina, on rahustav ning vähendab ärrituvust. Tänu rohkele riboflaviini (B2 vitamiini) koostisele teravdab suir nägemist. Pärast peenemaks lõhustamist paraneb suira omastatavus.

TOIME

Traditsioonilise Hiina meditsiini kohaselt on TIENS unetablettidel järgnevad omadused:

- California moon, viirpuu, kannatuslill ja suir on rahustava toimega, rahustavad närve ning alandavad stressitaset;

- suir leevendab migreeni;

- California moon, viirpuu, kannatuslill ja suir aitavad uinuda.

VASTUNÄIDUSTUSED

Toidulisandit ei tohiks kasutada inimesed, kellel on olnud infarkt või insult, samuti imetavad emad ning toodete koostisosade suhtes allergilised inimesed.

KASUTAMINE

Toidulisandit tuleks võtta 1–2 tundi enne uinumist. Tablett hoolikalt läbi närida. Peale juua pool klaasi sooja vett.