X
Transporditasu : Palun vali aadress
Riik  
Maakonnad
  
  
Cart Loading

TIENS tervisetekk

Tervisetekk hoiab sind hästi soojas ning eraldab keha tervise heaks anioone ja kaug-infrapunakiirgust.
PV: 360,00
BV: 280,00
Liitumispaketi ostmise juurde

Uni on inimese füüsiliseks ja vaimseks terviseks hädavajalik. Sellel on oluline osa meie immuunsüsteemi, ainevahetuse, mälu, õppimisvõime ja paljude teiste funktsioonide toimimises. TIENS terviseteki abil saad parandada une kvaliteeti ja pikkust.

KIRJELDUS

Teadlased ei ole endiselt täpselt aru saanud, miks meie keha nii pikka puhkeperioodi vajab ning kuidas puhkamine täpselt toimub. Ühes on nad aga kõik ühel nõul – optimaalse tervise ning heaolu jaoks on vaja magada. Magamise ajal töötab aju väga aktiivselt, korrastades ja kinnistades mälestusi ning töödeldes seda tohutut andmehulka, mis päeva jooksul koguti. Keha vajab aga uneaega taastumiseks ja noorenemiseks, lihaste kasvatamiseks, kudede taastamiseks ning vajalike hormoonide tootmiseks. Pärast korralikku ööund suudad selgelt mõelda, kiirelt reageerida ning oled heas tujus. Unepuudus võib suurendada kõrge vererõhu ning südamehaiguste riski.

Traditsioonilise Hiina meditsiini kohaselt on unetsükkel dünaamiline suhtlemine Yini ja Yangi ning sügavama vaimu Sheni vahel.

Magamine on keha Yini ja Yangi tasakaalu säilitamisel väga oluline. Universumi Yini ja Yangi mõjutavad päevased ja hooajalised loodustsüklid. Hiina meditsiin rõhutab, et inimene on loodud looduse rütmides elama. Seepärast peaksid kõik inimesed jälgima, et nad saavad sügavalt ja rahulikult magada.

TIENSi terviseteki loomisel ühendati 5000-aastased traditsioonilise Hiina meditsiini doktriinid ning teadmised energia voolamisest keha meridiaanides. Tänu kasutatud tehnoloogiale võib tekk aidata väsimust leevendada ning une pikkust ja kvaliteeti parandada. Sel viisil saab keha puhastumisprotsess segamatult töötada ning toetada kogu organismi tervist.

ÜLESEHITUS

Lukensi kiud

Lukensi kiud on uut tüüpi funktsionaalne polüesterkiud, mis on kohevam ja hingavam kui tavaline kiud. Hoiab keha püsivalt soojas, aidates normaalset vereringet säilitada.

Kaug-infrapuna anioonne puuvill

Kaug-infrapuna anioonset puuvilla valmistatakse 23 turmaliinikillu abil. Turmaliin eraldab kaug-infrapuna kiirgust ning anioone, mis aitavad paremini magada.

Anioonid

„Keskkonnakaitsjate“ ja „õhuvitamiinidena“ tuntud anioonid steriliseerivad, puhastavad õhku, eemaldavad tolmu ja lesti. Samuti suurendavad anioonid rakkudes kantava hapniku hulka, reguleerivad inimkeha happesuse taset ning vähendavad kudedesse ja lihastesse kogunenud piimhappest tekkivat väsimust.

Kaug-infrapuna kiirgus

Kaug-infrapuna kiirgus on päevavalguses nähtamatu kiirgus lainepikkusega 4~1000μm. Inimkeha imab kaug-infrapuna kiirgust umbes samamoodi nagu vett, reaktsioonis molekulidega aitab kiirgus teatud kehaosades temperatuuri tõsta. Kaug-infrapuna kiirgusel võib olla positiivne mõju ainevahetusele ning keha jõudlusele.

TOIME

Traditsioonilise Hiina meditsiini kohaselt on heal unel järgnev positiivne mõju:

-          võib aidata väsimust leevendada

-          võib parandada elu pikkust ja kvaliteeti

-          sügava ja hea une tulemusel võib paranda loomulikku puhastumist, mis saab segamatult toimida ning toetab kogu keha tervist

MÄRKUS

TIENS tervisetekk ei ole ühegi ravimiga vastunäidustatud, nii et seda võib ravimite võtmise ning muude raviprotseduuride ajal ohutult kasutada.

ETTEVAATUST KASUTAMISEL

Väldi toote pinna kraapimist teravate esemetega, näiteks võtmete või kääridega.

HOOLDUS

Toote määrdumisel kasuta pehmet vähesesse vette või neutraalsesse pesuainesse kastetud lappi – pühi toode õrnalt puhtaks ning silu sirgeks, et toode saaks loomulikult kuivada (veetemperatuur ≤40℃). Et toode püsiks vormis ning oleks kauem kasutuskõlblik, ei soovitata seda pesta ega keemiliselt puhastada.

Suurus: 200 x 230 cm

Kaal: 1,7 kg