X
Transporditasu : Palun vali aadress
Riik  
Maakonnad
  
  
Cart Loading

TIENS tervisepadi

Tervisepadi aitab magamise ajal väsimust vähendada ning elujõudu suurendada, toetab hästi kaela.
PV: 225,00
BV: 175,00
Liitumispaketi ostmise juurde

Inimene veedab keskmiselt ühe kolmandiku oma elust padjal magades. Seepärast on oluline valida õige padi, mis ülakeha une ajal toetaks, vähendaks pinget ning tasakaalustaks kehapunkte. TIENSi tervisepadi aitab tasakaalustada inimkeha bioloogilisi magnetvälju, sinu unekvaliteet paraneb ning sa ärkad lõdvestununa, täis värsket energiat.

KIRJELDUS

Hiina traditsioonilise meditsiini kohaselt on uni kõige soodsam ja kõigile kättesaadavam vahend hea tervise tagamiseks. Ka lääne meditsiin tunnistab une kui keha ühe põhivajaduse olulisust. Terves kehas terve vaim. Uni taastab keha, seepärast mõjub unepuudus ühtviisi halvasti nii meie välimusele kui ka meeleolule. Une üheks põhifunktsiooniks on keha kesknärvisüsteemi „välja lülitamine“: Une ajal närvid taastuvad, st aju parandab tekkinud kahjustusi, aga ka transpordib informatsiooni pikaajalisse mällu. Võib öelda, et uni puhastab aju ja mitmeid biokeemilisi mehhanisme, mis vastutavad pikaajalise mälu eest. Uni toetab ka immuunsüsteemi funktsioneerimist ning teatavate hormoonide, näiteks kasvuhormooni süsteemi. Hiina traditsioonilise meditsiini kohaselt eemaldatakse une ajal lümfisüsteemi, maksa, kopsude ja jämesoole kaudu kehast toksiinid. Iga puhastumisprotsess toimub kahetunnise tsükli vältel õhtul kella 9 ja hommikul kella 7 vahel. Seepärast on oluline antud periood magades veeta. Vastasel korral ei eemaldu toksiinid kehast ning see mõjutab meie enesetunnet.

Hiina traditsioonilise meditsiini põhimõtete kohaselt loodud TIENSi tervisepadi on kujundatud nii, et padi pakuks selgroole täiuslikku tuge. Padi on valmistatud kergetest ja pehmetest puuvillakuulikestest, mis hoiavad padja vormi. Tänu puuvilla elastsetele omadustele pakub padi kaelale piisavat tuge, et surve selgroole oleks väiksem ning kael ei jääks magamise ajal kangeks. Magnetvälja, infrapunakiirguse ja negatiivsete ioonide kombinatsioon toetab keharakkude korrapärast funktsioneerimist ning parandab rakkude hapniku omastamise võimet. Magamine TIENSi tervisepadjal võib aidata tasakaalustada inimkeha bioloogilist magnetvälja, vähendada väsimust ning parandada une kestust ja kvaliteeti.

TOOTE ÜLESEHITUS

Antibakteriaalne kangas – alati puhas unekeskkond

TIENSi tervisepadi on valmistatud turmaliiniga antibakteriaalsest kangast, mis on läbinud autentse tunnustuse saamiseks testimisorganisatsiooni SGS akrediteerimisprotseduuri. Kangas suudab tõhusalt bakterite levikut pidurdada ning on formaldehüüdivaba.

Jadeiit – aitab närve rahustada ja kosutada

Jadeiit suudab närvlõpmeid stimuleerida, pakkudes ajurakkudele puhkust. Rahustab ja kosutab närve.

Ametüstiin – looduslik rahusti

Looduslik ametüstiin võib soodustada meridiaanide külgkanalite aktiveerimist ning aidata kaasa unetuse vähendamisele ja unekvaliteedi parandamisele.

Kaug-infrapuna negatiivsed ioonid ja TIENSi energiatähed kaelapiirkonnas

Kaug-infrapuna kiirgusel on vereringet stimuleeriv toime; kiirgus suudab mikrovereringet läbida, kiirendada rakkude taastumist ning leevendada kaelapiirkonna ebamugavustunnet. Negatiivsetel ioonidel on bakterite ja lestade vastane toime ning õhku puhastavad omadused; lisaks aitavad need vereringet stimuleerida, väsimust vähendada ning kaela- ja õlalihaseid lõdvestada.

Osakeste võrgustik – hingav ja allergiavaba kangas

Tugevatest polüesterniitidest võrgustikuga kangas on allergiavaba. Kangas on hingav. Samal ajal näeb toote tikand väga hea välja ja on samas kasulik.

Puuvillakuulikestest sisu – kerge ja vastupidav

Puuvillakuulikesed on kerged, pehmed ja toimivad hea puhvrina. See aitab kaela toetada, et surve kaelale väheneks ning gravitatsioon mõjuks magamise ajal kaelale vähem.

TOIME

Hiina traditsioonilise meditsiini kohaselt on TIENSi tervisepadjal järgnev mõju:

toetab selgroogu;

vähendab väsimustunnet;

aitab närve rahustada;

annab parema une.

Suurus: 67 x 48 cm