X
Transporditasu : Palun vali aadress
Riik  
Maakonnad
  
  
Cart Loading

TIENS Propolis taruvaik

Antioksüdantide allikas, toetab keha looduslikke kaitsesüsteeme
PV: 17,60
BV: 17,60
Liitumispaketi ostmise juurde

Mesi ei ole ainus aare, mida töökad mesilased toodavad. Need väga kasulikud putukad valmistavad ka liimi meenutava takstuuriga taruvaiku. Taruvaiku kasutati juba Vana-Egiptuses, Kreekas ja Assüürias, kõige tihedamini haavade ravimiseks, immuunsüsteemi toetamiseks ning seedetrakti hädade leevendamiseks.

KIRJELDUS

Taruvaik on taimne vaigusegu, mida mesilased koguvad teatud taimede (näiteks paplite, kaskede ja hobukastani) pungadest. Vaik kaitseb nende taimede pungi bakterite, lestade, seente ja putukate eest. Mesilased kasutavad kogutud vaiku oma taru elementide katmiseks, et taru tihendada, aga ka desinfitseerida – mumifitseerides tarudesse tunginud surnud kahjureid, keda ei saa nende suuruse tõttu mesilastarust eemaldada. Taruvaigu meditsiiniline kasutamine inimeste poolt ulatub antiikaega.

KOOSTIS

TIENS Propolis taruvaigu toidulisand sisaldab taruvaigu (Agrimonia eupatoria)ekstrakti ja C-vitamiini.

Taruvaik sisaldab mitutsada erinevat keemilist ühendit. Koostisainete vahekorrad sõltuvad taruvaigu päritolust. Üldiselt sisaldab taruvaik järgnevat: vaik, taimevahad ja mesilasvaha, essentsõlid, valgud, mikroelemendid (vask, silikoon, mangaan, magneesium, tsink), B, E, H ja P grupi vitamiinid. Kõike need elemendid ja ühendid annavad taruvaigule tervistava toime.

Harilikku maarjaleppa (Agrimonia eupatoria) on loodusmeditsiinis juba sajandeid kasutatud. See sisaldab muuhulgas flavonoide, tanniine, essentsõlisid, K-vitamiini. Kaasaegsed uuringud on tõestanud, et antud taime veeslahustuvad alkoholid ning vee ekstraktid toetavad keha loomulikke kaitsemehhanisme ning tugevdavad organismi vastupanuvõimet. C-vitamiin aitab rakuosi oksüdatiivse stressi eest kaitsta, toetab immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist ning aitab väsimus- ja kurnatustunnet vähendada.

TOIME

Preparaadi koostisainetel on järgnev toime:

-   harilik maarjalepp toetab keha loomulikku kaitse- ja vastupanuvõimet,

-   C-vitamiin aitab immuunsüsteemil normaalselt toimida,

-   C-vitamiin aitab rakke oksüdatiivse stressi eest kaitsta,

-   C-vitamiin aitab väsimus- ja kurnatustunnet vähendada, aga toetab ka normaalseid psühholoogilisi funktsioone,

-   C-vitamiin toetab närvisüsteemi korrapärast toimimist.

KASUTAMINE

Võta kaks tabletti kolm korda päevas; losengid peaksid aeglaselt suus lahustuma.

VASTUNÄIDUSTUSED

Toidulisandit ei tohiks tarvitada meetoodete suhtes allergilised või autoimmuunhaigustega inimesed.