X
Transporditasu : Palun vali aadress
Riik  
Maakonnad
  
  
Cart Loading

TIENS kontsentreeritud datlimahl

Aitab närve rahustada, parandab füüsilist võimekust, aitab hästi magada.
PV: 58,50
BV: 58,50
Liitumispaketi ostmise juurde

Hiina meditsiini kohaselt aitab iga päev vaid mõne datli söömine eluiga pikendada. Datlite kasulik mõju inimkehale avastati juba iidsetel aegadel ning see on leidnud kinnitust ka kaasaegse teaduse poolt. Tõendid näitavad, et Hiina datlid on toidulisandina kasulikud igas vanuses inimestele.

Kirjeldus

Hiina pätiolu Ziziphus jujuba („Hiina dattel“, harilik kreektürn e jujuubipuu, vili jujuub) kuulub esimese klassi funktsionaalsete toiduainete hulka, millel on lisaks toiteväärtusele kasulik mõju tervisele ja üldisele heaolule. Hiinlased valmistasid juba 3000 aastat jujuube fermentides veinijooki. Tollal peeti seda tervisjoogiks ning seda serveeriti vastuvõttudel. Jujuube kasutati ka meditsiinis. Tänapäeval on need viljad toidulisandite koostisaineks. TIENSi kontsentreeritud datlimahl sisaldab Ida-Hiina Hebei provintsis asuvast Cangzhoust pärit jujuubide ekstrakti. Tänu patenditud tehnoloogiale on vilja bioaktiivsed omadused joogis täielikult säilinud.

KOOSTIS

TIENS kontsentreeritud datlimahl on ekstrakt, mis on valmistatud kõrgekvaliteedilistest Golden Silk sordi jujuubidest. Neid rahvasuus Hiina datliteks nimetatavaid vilju iseloomustab kõrge toiteväärtus ja rikkalik vitamiinide ja mineraalide sisaldus. Tänu kõrgele C-vitamiini sisaldusele on tegemist tugeva antioksüdandiga, nii et jujuubi kutsutakse ka „looduslikuks C-vitamiiniks“. Näiteks sisaldavad jujuubid 70 kuni 80 korda rohkem C-vitamiini kui õunad. Samuti on jujuubides rohkesti B-vitamiini kompleksi, mis soodustab metabolismi, vähendab kurnatust ja väsimust ning parandab immuun- ja närvisüsteemi funktsioone. Hiina datlid on suurepäraseks raua, kaaliumi ja kaltsiumi allikaks. Need sisaldavad keha korralikuks toimimiseks vajalikest 24 aminohappest koguni 18. Hiina datli ekstrakti kõige kasulikum koostisaine on aga adenosiin-monosfosfaat ehk lühisalt cAMP. See ühend soodustab rakkudevaheliste signaalide levimist, kuna mõjutab rakkudevahelisi impulsse. Antud ühendit on muuhulgas vaja närvisüsteemisiseseks kommunikatsiooniks.

TOIME

Teaduslike allikate kohaselt sisaldavad Ziziphus jujuba (Golden Silk sordi jujuubid) tavapäraselt järgnevaid aineid:

-     C-vitamiini, mis kaitseb keharakke oksüdatiivse stressi eest, vähendab kurnatust ja väsimust ning tugevdab keha loomulikku vastupidavust

-     B1 vitamiini, mis toetab korrapärast südametööd

-     B2 vitamiini, mis kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest, hoiab nägemist korras ning parandab naha seisukorda

-     B6 vitamiini, mis on vajalik normaalseks punaste vereliblede moodustumiseks

-     kaaliumi, mis reguleerib närvisüsteemi korrapärast talitlust

-     rauda, mis määrab vere hapnikukandmisvõime, soodustab seedimist ning toetab keha kaitsesüsteemi

-     kaltsiumi, mida keha vajab lihaskokkutõmmeteks, vere hüübimiseks ning näviimpulsside edasikandmiseks. Samuti hoiab kaltsium luud ja hambad tugevad.

DOSEERIMINE

1 pudel päevas. Lahusta vees vastavalt maitsele. Enne joomist sega hoolikalt. Pärast pudeli avamist kasuta 2 päeva jooksul. Mitte ületada päevast soovitatud kogust.