X
Transporditasu : Palun vali aadress
Riik  
Maakonnad
  
  
Cart Loading

TIENS Orecare U Smile hambapasta piparmündiga

Aitab suurendada hammaste vastupanuvõimet hapete suhtes, ennetab igemepõletikke.
PV: 8,10
BV: 8,10
Liitumispaketi ostmise juurde

Valged ja terved hambad on märk heast tervisest ning atraktiivse välimuse üks aluseid. Kui meid uuele inimesele tutvustatakse, pöörame esmalt instinktiivselt tähelepanu tema silmadele, naeratusele ja hammastele. Veelgi olulisemalt peegeldab hammaste seisukord kogu keha tervist. Seepärast on suuhügieen väga oluline. TIENS Orecare U Smile hambapasta on toode, mis aitab sul tõhusalt oma hammaste ilu ja tervise eest hoolitseda.

KIRJELDUS

Hammaste seisukorral on üldisele tervisele suur mõju: hambahaigused võivad ohustada ka ülejäänud keha. Need võivad liikuda veresoonte kaudu muudesse organitesse ning põhjustada südameveresoonkonna haigusi, sepsist või kahjustada erinevaid organeid. Südame puhul võivad suuõõneinfektsioonid põhjustada näiteks müokardiiti, perikardiiti või endokardiiti. Samuti võivad sellised infektsioonid kahjustada neere, pankreast, magu või sooli. Suuõõne bakterid võivad aidata kaasa allergia või teatud nahareaktsioonide väljakujunemisele. Samuti võivad nad tekitada valulikku liigesepõletikku. Suuhügieen on seega esimene samm tervete hammaste ning terve keha tagamisel. TIENS on loonud Orecare U Smile hambapasta, mis aitab ainulaadsete toimeainete strontsiumkarbonaadi ja paeonooli abil sinu hammaste eest hästi hoolitseda.

Orecare U Smile ei sisalda fluoriidi, kuna fluoriidi on kerge liigtarvitada ning seeläbi terviseprobleeme põhjustada. Fluoriidi liigtarvitamine on muutunud tihedamaks, kuna tänapäeval leidub seda elementi kraanivees ja toidus, eriti väga industrialiseerinud riikides. Seepärast soovitab üha suurem hulk teadlasi fluoriidiga hambapastat kasutada ettevaatusega ja mõõdukalt.

KOOSTIS

Orecare U Smile hambapasta sisaldab kaht erilist toimeainet: strontsiumkarbonaati ning paeonooli. Strontsiumkarbonaat on tuntud anesteetikum  see võib vähendada hammaste tundlikkust kuumade, külmade, magusate ning hapude toitude-jookide suhtes. Lisaks suurendab strontsiumkarbonaat hammaste vastupanuvõimet mikroorganismide poolt toodetud hapete vastu. Samuti vähendab happelisuse vähenemine suus hambaemaili demineraliseerumist ning hambaaukude teket.

Paeonool on fenoolühend, mida Orecare hambapasta jaoks saadakse pojengiekstraktist (Paeonia suffruticosa). Sel toimeainel on tuntud ja tugevad antibakteriaalsed ja põletikuvastased omadused. Paeonool ennetab igemeärritust ning vähendab igemete tundlikkust  paistetust ja veritsemist.

TOIME

Orecare U Smile hambapasta toimeainetel on järgnevad omadused:

- strontsiumkarbonaat ennetab hammaste tundlikkust ning suurendab nende vastupidavust happerünnakule,

- paeonool  antiseptilise ja põletikuvastase toimega, kaitseb igemehaiguste ning hammaste tundlikkuse eest,

- piparmündiekstrakt  värskendab hingeõhku.

KASUTAMINE

Eksperdid soovitavad harjata hambaid vähemalt 23 korda päevas  eriti hommikul ja õhtul. Kõige parem on hambaid põhjalikult harjata pärast iga söögikorda.