X
Transporditasu : Palun vali aadress
Riik  
Maakonnad
  
  
Cart Loading

TIENS multifunktsionaalne peahooldusaparaat

Aparaat aitab vereringet tasakaalustada, stimuleerib laserkiirguse abil ning masseerib vibratsiooni abil.
PV: 126,00
BV: 98,00
Liitumispaketi ostmise juurde

 

TIENSi multifunktsionaalne peahooldusaparaat on parim kombinatsioon Hiina traditsioonilisest meditsiinist ning patenteeritud kõrgtehnoloogiast, avades inimtervise valdkonnas täiesti uue raja. Tegemist on integreeritud terviseseadmega, mis suudab mikrokiibiga juhtimissüsteemi kaudu tasakaalustada vereringet ning pakkuda laserhooldust ja vibratsioonil toimivat massaaži.

Intelligentse ühekiibilise mikroarvuti põhimõttel toimiv TIENSi multifunktsionaalne peahooldusaparaat suudab inimkeha veevringet tasakaalustada, kohandades pea elektrilist potentsiaali ebatervelt normaalse elektrilise potentsiaali sunnas. Samal ajal rakendab seade laserkiirgust südame-veresoonkonna mikrovereringe parandamiseks ja südame-veresoonkonna haiguste ennetamiseks. Vibreeriv massaaž pakub pea elektrilise potentsiaali korrastamise ajal meeldivat kogemust, vähendab pea väsimustunnet ning parandab mälu.

Bioelektri reguleerimine

TIENSi multifunktsionaalne peahooldusaparaat suudab ohutult, kiirelt ja lihtsalt keha elektrilist potentsiaali parandada. TIENSi multifunktsionaalse peahooldusaparaadi toimimispõhimõtteks on talitlushäiretega rakkude bioelektrilise potentsiaali parandamine, et parandada kogu keha bioelektrilist tasakaalu.

Vererõhu reguleerimine

Kammimisfunktsioon reguleerib ja taastab pea ebanormaalset elektrilist potentsiaali ning taastab terve seisundi. Seadmesse on sisse ehitatud vooluring, mis aktiveerib inimkehas kinnise vooluringi negatiivse laengu suurendamiseks ja reguleerib kiiresti tasakaalust väljas, ebanormaalse ja patoloogilise potentsiaali tervislikule tasemele. Seade vähendab vere viskoossust ning eemaldab arteriseintele kogunenud kahjulikud ained, aidates nii kaasa vererõhu reguleerimisele.

Seadme kasutusjuhend