X
Transporditasu : Palun vali aadress
Riik  
Maakonnad
  
  
Cart Loading

TIENS multifunktsionaalne külmikupuhastaja

Kasutatakse laialdaselt külmikute, kappide ning kingariiulite värskuse säilitamiseks.
PV: 99,00
BV: 77,00
Liitumispaketi ostmise juurde

 

Kas sul on probleeme ebameeldiva lõhnaga külmikus, kingakapis, garderoobis või vannitoas? Eemalda need multifunktsionaalse külmikupuhastajaga. Seade kasutab ebameeldiva lõhna eemaldamiseks, desinfitseerimiseks ja toidu värskuse säilitamiseks osooni tugevat oksüdeerivat mehhanismi.

KIRJELDUS

TIENSi multifunktsionaalne külmikupuhastaja on kaasaegne, väike, kaasaskantav ja lihtsalt kasutatav seade. Seade ühendab biotehnoloogia, elektroonika ja mehaanika põhimõtted ühe intelligentse juhtimissüsteemi abil, mis suudab edukalt rakendada osooni (O3) kasulikke omadusi. Seade rakendab osoonikihi ainulaadseid omadusi ning suudab eemaldada kodusest keskkonnast (näiteks külmikust, kingariiulist, kapist ja tualetist) orgaanilisi ja anorgaanilisi lõhnu. Seade ei maskeeri halbu lõhnu nagu õhuvärskendaja, vaid eemaldab need. 

Seadmel on kolm režiimi kolme erineva funktsiooni pakkumiseks. Seda on väga lihtne kasutada – seadmel on üks sisse- ja väljalülitamise nupp.

Osoon (O3) on selline hapniku vorm, milles on üks hapniku aatom rohkem kui meie poolt sisse hingatavas atmosfääriõhus (O2). Osoon tekib stratosfääris loomulikult, kui hapnik puutub kokku ultraviolettkiirgusega või tugeva kiirgusega ning jaguneb. Stratosfääris hapnikumolekulid jagunevad, moodustades hapnikuaatomeid (O1). Need hapnikuaatomid hakkavad seejärel endale hapnikumolekule paariliseks otsima ja ühinemisel moodustub osoon.

Osoon on looduses täiuslik puhastaja. Kuna osoon on väga reaktiivne, oksüdeerib see väga kergesti orgaanilist ainet. Kui osoon puutub kokku teise orgaanilise või anorgaanilise ühendiga, ühineb üksik hapniku aatom teise ühendiga ning oksüdeerib seda – niiviisi tekibki puhastav efekt.

Seadmel on kolm eri režiimi kolme eri funktsiooni jaoks. Seadet on väga lihtne kasutada – sellel on üks sisse- ja väljalülitamisnupp.

TIENSi multifunktsionaalne külmikupuhastaja on tõhus ja ökonoomne seade, mida peab laadima ainult korra kuus.

TOIME

TIENSi multifunktsionaalne külmikupuhastaja:

• Kaotab (mitte ei varja) kodumajapidamise paikades (näit. Külmikus, garderoobis, kingariiulis ja vannitoas) orgaanilisi ja anorgaanilisi lõhnu;

• hoiab külmikusse pandud toidu kauem värskena.

 Seadme kasutusjuhend