X
Transporditasu : Palun vali aadress
Riik  
Maakonnad
  
  
Cart Loading

TIENS Dicho puu- ja juurviljade puhastaja

Võib steriliseerida ning toidu värskust kaitsta. Eemaldab ebameeldiva lõhna.
PV: 270,00
BV: 210,00
Liitumispaketi ostmise juurde

Ühiskonna ja tehnoloogia arenedes on inimeste materiaalne heaolu hüppeliselt paranenud. Heaoluühiskonnal on aga oma varjukülg, mis kahjustab meie tervist.

Meie poolt tavapäraselt tarbitav toit (köögiviljad, riis, liha ja mereannid) võivad olla pestitsiidide, väetiste ja muude kahjulike ainete poolt väga saastatud. Kuigi lühema aja jooksul need tajutavaid sümptomeid ei tekita, võivad sellised kahjulikud ained pikemas 
perspektiivis immuunsüsteemi nõrgendada, tervist kahjustada ning isegi tulevast põlvkonda mõjutada. Äsjarenoveeritud elamine võib olla täis formaldehüüdi ja muid kahjulikke gaase. Köögi- ja lauaõud ning beebipudelid võivad olla kahjulike bakterite kasvulavaks. Selliste ohtude puhul on küsimus, kuidas elada tervelt ja ohutult, meie jaoks väga oluliseks saanud.
Osoon on tugev oksüdeeriv aine, mis suudab baktereid, viirusi ja muid mikro-organisme kiirelt hävitada ega jäta neile eksisteerimiseks ruumi. Osooniosakese kolmas hapnikuaatom muudab gaasi väga reaktiivseks – see reageerib kergesti mustuseosakestega, näiteks lõhnade, bakterite, viiruste, hallituste ja seentega. Osoon lõhustab need osakesed väiksemateks ja 
kahjutumateks osakesteks.
Osooni antibakteriaalne mõju on 50 korda tõhusam ja 3000 korda kiirem kui klooril.

Osoon põhjustab jube madalatel kontsentratsioonidel lestade hukkumise ning ennetab nende edasist paljunemist. Osoon lagundab süsinikrõngaid, mida leidub lahustitesse, orgaanilistesse lakkidesse, liimidesse jne lisatud ainetes. Osoon neutraliseerib lõhnu ning nende kahjulikku mõju inimestele ja loomadele. Lisaks parandab osoon vee kvaliteeti. Osooni kasutades ei jää vette, toidule ega köögitarvikutele kahjulikke jääke. Seepärast on osoon teistest fungitsiididest tõhusam.
Kõrge osooni eraldamise määr 
Uue generatsiooni DiCHO puu- ja köögiviljade puhastaja eraldab ajaühiku kohta kaks korda rohkem osooni ning steriliseerib tänu sellele paremini.
Kaasaegne disain
Voolujooneline disain, must-valge esipaneel, suur ja täpne LCD-ekraan nelja programmiga (puuviljad, juurviljad, nõud ja liha). Peidetud hoiukoht on täiuslik lahendus – sinna saab kõik vajalikud tarvikud ilusti ära panna. 
Parem vahtotsik 
Suurem vahtotsik suudab sama aja jooksul rohkem osooni läbi lasta, see teeb desinfitseerimise kiiremaks ja ühtlasemaks.